Primul Centru de Mari Arși din România, gata în 2025
Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, a anunțat că primul Centru de Mari Arși din România, aflat în construcție la Timișoara, va […]
Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, a anunțat că primul Centru de Mari Arși din România, aflat în construcție la Timișoara, va […]